
3-10 Days
ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ13.5
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-60000
0.24€
Ex Tax: 0.24€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ13.5
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ13.5 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100pcs(bag)\2000pcs(ctn) |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,012kg |
| Νούμερο Προϊόντος | Φ13.5 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PA66 |
| Ύψος | 37mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοιχτό Γκρι/ Light Grey |
